Porovnáváme primární a sekundární tržiště. Ceny mohou být vyšší nebo nižší než nominální hodnota.

Vstupenky na Chelsea

V současné době existuje 1 společnosti, které nabízejí vstupenky a cestovní balíčky na Chelsea

Vstupenky na domácí zápasy FC Chelsea v Stamford Bridge jsou velmi oblíbené a není snadné je získat. Vyberte zápas a porovnejte ceny vstupenek na zápas od všech hlavních prodejců vstupenek a cestovních kanceláří na trhu.

Jak koupit levné vstupenky na Chelsea?

Jedním ze způsobů je připojit se ke klubu a poté požádat o vstupenky na konkrétní zápas. Neexistuje však žádná záruka, že budete takto oceněni vstupenkami. Dalším způsobem je nákup u některého z partnerů uvedených na této stránce. Takto budete mít zajištěné vstupenky. Prodejců vstupenek je velké množství, takže si před nákupem prohlédněte všechny nabídky různých prodejců.

Porovnejte vstupenky na zápasy FC Chelsea

Ceny se mohou značně lišit, a to nejen mezi různými zápasy, ale také pro jeden a tentýž zápas. Jak důležité je pro vás mít blízko k hřišti? Často může být sezení na spodní dlouhé straně dvakrát dražší ve srovnání s horní krátkou stranou. V každém případě uvádíme všechny možné alternativy v naší srovnávací tabulce.

Fotbalové zájezdy na zápasy Chelsea

Pokud nechcete honit hotely a letenky, můžete si koupit vlastní balíčky pro zápas, který chcete vidět. Balíček obsahuje letenku, hotel a cestu.

Stamford Bridge, Londýn

Aréna se nachází ve velmi pěkné oblasti, kde se můžete procházet a najít hospody, restaurace a mnoho dalšího. Udělejte to, co dělá více než 40 000 dalších návštěvníků a sledujte zápas živě.

Chelsea Rozpisy 2023 | 2024

Vstupenky na Chelsea FC

Na této stránce můžete porovnávat a kupovat vstupenky na všechny zápasy Chelsea. Buď si koupíte pouze lístky na zápas a ubytování a cestu si zajistíte sami, nebo si vyberete některého z prodejců, kteří cestovní balíčky prodávají, abyste nemuseli trávit čas hledáním vhodných hotelů. Spolupracujeme s největšími cestovními kancelářemi a prodejci vstupenek po celé Evropě a při nákupu u některého z našich partnerů se můžete cítit bezpečně.

O Chelsea FC

Chelsea, neboli "The Blues", je jedním z nejpopulárnějších klubů v Premier League a je vždy nejlepším týmem, který bojuje jak o ligový titul, tak o kvalifikaci do Ligy mistrů. Chelsea je se skvělými hráči jako Hazard, Willian a Courtois zábavným týmem, který lze na hřišti sledovat. Ruský majitel Abramovich je také hlavním důvodem úspěchu a umožnil klubu, aby se za poslední desetiletí vyvíjel.

Stamford Bridge

Nejjednodušší způsob, jak se dostat na Stamford Bridge, je metrem na stanici Fulham Broadway na District Line, nebo autobusy 14, 211 a 414. Stadion pojme přes 41 000 diváků a je téměř na všechny zápasy vyprodaný. V okolí stadionu je mnoho hospod, restaurací a nákupních center, kde můžete strávit nějaký čas před zápasem a po něm.

Velké zápasy

Chelsea nemá žádného specifického soupeře, ale zápasy proti Arsenalu, Liverpoolu a Manchesteru United jsou vždy extra zpoplatněny. Fulham je jedním z týmů nejblíže Stamford Bridge, ale kvůli velkému rozdílu v podmínkách se nepočítá jako velký rival.

Kolik stojí lístky na Chelsea?

Když je to zápas proti nejlepším týmům, ceny jsou obvykle vyšší. Uvádíme ceny všech zápasů a pokud máte zájem vidět přesné ceny, klikněte na jeden ze zápasů pro více informací.

Jak koupit vstupenky na venkovní zápasy Chelsea?

Uvádíme seznam všech zápasů, domácích i venkovních, takže není rozdíl, ale pokud chcete sledovat venkovní zápas a sedět s ostatními fanoušky Chelsea, nezapomeňte si koupit vstupenky do venkovní části tribun.

Informace o vstupenkách

https://www.chelseafc.com/en/tickets---membership/buy-tickets