Porovnáváme primární a sekundární tržiště. Ceny mohou být vyšší nebo nižší než nominální hodnota.

Vstupenky na Arsenal

V současné době existuje 0 společnosti, které nabízejí vstupenky a cestovní balíčky na Arsenal

Pokud si chcete koupit vstupenky na Arsenal FC, můžete si zde na našem webu porovnat ceny všech prodejců. Vyberte zápas ze seznamu a prohlédněte si všechny aktuálně dostupné nabídky od hlavních prodejců vstupenek a cestovních kanceláří.

Jak koupit levné vstupenky na Arsenal?

Domácí zápasy Arsenalu jsou většinou vyprodané a lístky na velké zápasy se shánějí jen velmi obtížně. To platí zejména v případě, že nejste členem klubu. Nejjednodušší způsob nákupu je u partnera nebo cestovní kanceláře, která působí jako přeprodejce vstupenek na Arsenal. Tyto společnosti jsou uvedeny zde na webu.

Porovnejte vstupenky na Arsenal FC

Chcete sedět na co nejlepším místě na stadionu nebo vám stačí krátká boční sedačka? Bez ohledu na to, jaké jsou vaše požadavky, lze je splnit. Existuje velké množství společností, které prodávají vstupenky na domácí zápasy Arsenalu, což zvyšuje svobodu výběru pro vás jako kupujícího.

Fotbalové výlety s Arsenalem

Chtěli byste si raději koupit zájezd, kde je vše zahrnuto? Pak je tu možnost zakoupit si kompletní fotbalový zájezd s ubytováním a letenkami v ceně. Je to pohodlný způsob, jak si vše zorganizovat a nemusíte ztrácet čas hledáním vhodných hotelů a letenek.

Emirates Stadium, London

Emirates pobere téměř 60 000 diváků a nachází se v severním Londýně. Nejjednodušší způsob, jak se tam dostat, je metrem. Máte také možnost absolvovat prohlídku stadionu a návštěvu muzea Arsenalu.

Arsenal Rozpisy 2023 | 2024

Vstupenky na Arsenal FC

Arsenal je jedním z nejúspěšnějších anglických týmů s výhrami v obou ligách, FA Cupu i ligových pohárech. Na tomto webu si můžete snadno porovnat ceny a následně si zarezervovat vstupenky na zápas od některého z našich partnerů. Vyberte si mezi zakoupením pouze samotné vstupenky na zápas nebo zájezdu s ubytováním. Nejprve vyberte zápas, který vás zajímá, v herním plánu, poté porovnejte ceny a místa od různých prodejců vstupenek. Přidáváme ligové i pohárové zápasy, ať už jsou to zápasy doma nebo pryč, najdete je přímo k prodeji.

O Arsenal FC

Arsenal je jedním z týmů v Premier League, od kterých se očekává, že každou sezónu budou bojovat o titul. S hráči jako Özil, Aubameyang a Lacazette má Arsenal nebezpečný útok. Emery, který po dlouhém působení v klubu nahrazuje Wengera, zahájil rekonstrukci týmu. Sezóna 2003/2004 zůstala v historii jako nejlepší sezona od doby, kdy vyhráli ligu bez ztráty jediného zápasu. Proto se jim říká "The Invincibles".

Emirates Stadium

Na stadion se snadno dostanete veřejnou dopravou, na stanici Arsenal (Piccadilly Line), případně jeďte do Finsbury Park nebo Highbury & Islington a jděte pěšky 10 minut do Emirates. Arsenal hraje na moderním stadionu od roku 2006 po přestupu z Highbury. Stadion pojme 60 355 diváků a většina zápasů je vyprodaná.

North London derby

Tak se nazývá derby mezi Arsenalem a místním rivalem Tottenhamem. Oba týmy pocházejí ze severního Londýna a mezi kluby vždy panovala rivalita. Během sezóny 2017/2018 byly překonány veřejné rekordy v derby, když se hrálo na stadionu Wembley. Dalšími velkými zápasy Arsenalu jsou zápas proti Manchesteru United a londýnské derby proti Chelsea.

Kolik stojí vstupenky na Arsenal?

Na této stránce jsme uvedli ceny podle zápasů, takže můžete rychle získat přehled o cenách. Ceny se hodně liší a závisí hlavně na soupeřích a na tom, jak dobrá místa hledáte.

Jak koupit vstupenky na zápasy Arsenalu venku?

Stejným způsobem, ale pokud máte zájem přidat se k fanouškům venku, ujistěte se, že máte vstupenky na venkovní část stadionu.

Informace o vstupenkách

https://www.arsenal.com/tickets