Porovnáváme primární a sekundární tržiště. Ceny mohou být vyšší nebo nižší než nominální hodnota.

Vstupenky na Liverpool

V současné době existuje 0 společnosti, které nabízejí vstupenky a cestovní balíčky na Liverpool

Pokud hledáte vstupenky na Liverpool FC, pak jste na správném místě. Zde můžete snadno porovnat různé vstupenky na domácí zápasy Liverpoolu od různých společností, nabízejících vstupenky.

Jak koupit levné vstupenky na Liverpool?

Liverpool je jedním z nejpopulárnějších fotbalových klubů v Evropě a sehnat lístek na zápas není nejjednodušší, zvláště na velké zápasy. Pokud jste členem klubu, můžete požádat o vstupenky, ale nejjednodušší způsob nákupu je prostřednictvím jedné ze společností uvedených zde na webu.

Porovnejte vstupenky na zápasy Liverpool FC

Mezi cenami je velký rozdíl podle toho, kde chcete sedět. Obvykle jsou horní krátká boční sedadla nejlevnější možností a střední dlouhá boční sedadla nejdražší. Zde na webu uvádíme nejlevnější možnosti a uvedení prodejci vstupenek často nabízejí na svých webových stránkách více.

Fotbalové výlety na Liverpool

Zde na webu si můžete buď koupit pouze samotné vstupenky na fotbal nebo kompletní fotbalové zájezdy do Liverpoolu. Vyberte si hotel a leteckou společnost a získejte vše v jednom balíčku. Ověřte si také, jaké záruky současná cestovní kancelář poskytuje.

Anfield, Liverpool

Pokud se zamyslíte nad Anfieldem, je těžké nemyslet na píseň "You'll Never Walk Alone", kterou před zápasem zpívá přes 54 000 diváků. Nedávno zrekonstruované místo stojí za návštěvu těm, kteří se zajímají o fotbal, ať už jsou to fanoušci Liverpoolu nebo ne.

Liverpool Rozpisy 2023 | 2024

Vstupenky na Liverpool FC

Liverpool je jedním z nejlepších týmů v Premier League a mezinárodně velmi oblíbeným klubem. Snadno si zarezervujte lístky na Liverpool přes kteréhokoli z našich partnerů, kromě možnosti zakoupit si kompletní fotbalový zájezd je zde také možnost zakoupit pouze samotné vstupenky na zápas. Vyberte si zápas ze seznamu a porovnejte ceny různých cestovních kanceláří a prodejců vstupenek. Ať už chcete vidět "The Reds" v lize nebo jakémkoli poháru, vstupenky najdete na této webové stránce.

O FC Liverpool

Liverpool je jedním z největších a nejbohatších klubů v Evropě a od podpisu Mohameda Salaha, Jürgena Kloppa a Virgila Van Dijka se ještě zlepšil. Klub byl založen v roce 1892 a je jedním z nejúspěšnějších klubů v Anglii s 18 ligovými výhrami a 5 evropskými tituly, časy slávy byly v 70. a 80. letech a v roce 1984 vyhráli treble, což je: Ligoví mistři, Ligový pohár vítězů a také Vítězové Evropského poháru (dnes zvaný Liga mistrů).

Anfield Road

Domovské hřiště Liverpoolu, Anfield Road, dýchá fotbalem a každý zápas začíná mocnou písní "You'll Never Walk Alone". Na stadionu a kolem něj je silná atmosféra a něco, co musíte zažít, zvláště pokud je Liverpool FC blízký vašemu srdci. Anfield se nachází v severovýchodní části města, nedaleko Stanley Parku a nyní po rekonstrukci má kapacitu 54 074 diváků. Stadion je v docházkové vzdálenosti od centra města a je snadno dostupný veřejnou dopravou.

Merseyside Derby a North West Derby

Derby proti místnímu konkurentovi Evertonu je velký zápas pro příznivce Liverpoolu, ale ve srovnání s mnoha jinými derby jde o relativně klidné derby. Například North West Derby, zápas mezi Liverpoolem a Manchesterem United, je považován za jednu z největších světových rivalit ve fotbale. Na tento zápas se ceny vstupenek zvyšují kvůli velkému zájmu o zápas.

Kolik stojí lístky na Liverpool?

Na této webové stránce uvidíte ceny na každý jednotlivý zápas a můžete snadno porovnávat ceny mezi různými prodejci, cenu ovlivní váš blok, místa na stadionu a soupeři.

Jak získat vstupenky na zápasy Liverpoolu pryč?

Pokud se rozhodnete vidět svůj tým na zápase pryč, můžete se spolehnout na to, že budete cestovat s věrnými a oddanými fanoušky. Na našem webu uvádíme ceny pouze za vstupenky a také kompletní hotelové balíčky na domácí zápasy i zápasy pryč.

Informace o vstupenkách

http://www.liverpoolfc.com/tickets/how-to-buy-tickets