Porovnáváme primární a sekundární tržiště. Ceny mohou být vyšší nebo nižší než nominální hodnota.

Vstupenky na Manchester United

V současné době existuje 1 společnosti, které nabízejí vstupenky a cestovní balíčky na Manchester United

Pokud hledáte vstupenky na Manchester United FC, tato stránka je určena právě vám. Všechny prodejce letenek a cestovní kanceláře jsme shromáždili na jednom místě, což vám umožňuje transparentním způsobem porovnávat ceny.

Jak koupit levné vstupenky na zápasy Manchesteru United?

Nejjednodušší a nejsnadnější způsob je nakupovat u prodejce klubu a vyhnout se tak členství a podávání žádostí o vstupenky. Nákup dokončíte během několika minut a poté můžete začít balit zavazadlo. Nyní existuje mnoho prodejců, což znamená, že jako cestovatel máte na výběr z mnoha možností.

Porovnejte všechny vstupenky na Manchester United FC

Protože existuje mnoho prodejců a ceny se mohou velmi lišit, spustili jsme tuto službu, abychom vám pomohli najít vstupenky na zápas, které vám vyhovují. Sháníte vstupenky na určitou část tribuny, nebo pro vás sedadla nejsou tak důležitá? K dispozici jsou všechny možné možnosti, takže výběr je na vás.

Fotbalové zájezdy na zápasy Manchesteru United

Alternativou k tomu, abyste si cestu sestavili sami, je obrátit se na cestovní kancelář s několikaletými zkušenostmi s cestováním s klubem. Poté můžete získat balíček obsahující skvělý hotel a let, který je přizpůsoben zápasu a cestě.

Old Trafford, Manchester

Užijte si špičkový fotbal spolu se 75 000 dalšími diváky ve skvělém Old Traffordu, navštivte muzeum nebo si v souvislosti s fotbalovým výletem udělejte prohlídku stadionu.

Manchester United Rozpisy 2023 | 2024

Vstupenky na Manchester United

Manchester United je jedním z nejpopulárnějších klubů v Anglii a má fanoušky po celém světě. Vstupenky na domácí zápasy United jsou velmi žádané a mohou být drahé a obtížně sehnatelné na velké zápasy. Na našich stránkách se můžete podívat, kteří prodejci vstupenek a cestovní kanceláře mají k dispozici vstupenky na jednotlivé zápasy. Nabízíme vstupenky na ligové i pohárové zápasy. Nákup se provádí u společnosti poskytující vstupenky, která nejlépe splňuje vaše kritéria.

O Manchester United FC

Manchester United je tým, od kterého se vždy očekává, že bude patřit k absolutní špičce v Anglii a Evropě. Za klub hrálo mnoho skvělých hráčů a mezi velké hvězdy týmu nyní patří Paul Pogba, Anthony Martial, Marcus Rashford a brankář David de Gea. Klub byl založen v roce 1878 a je s 20 ligovými tituly a 3 výhrami v lize mistrů nejúspěšnějším klubem anglického fotbalu.

Old Trafford

Návštěva Old Traffordu s přibližně 75 000 diváky je úžasný zážitek pro milovníka fotbalu a samozřejmě něco magického pro opravdového fanouška Manchesteru United. Stadion byl dokončen v roce 1909 a hřiště má rozměry 106 x 68 metrů. Stadion se nachází v Stretfordu, kam můžete buď dojít pěšky, nebo veřejnou dopravou.

Manchester derby

Jsou zde dvě hry, které jsou větší než ostatní. Jedním z nich je derby proti Manchesteru City, který je v posledních letech lepším týmem, a druhým se hraje proti odvěkému rivalovi Liverpoolu. Je to bezpochyby jeden ze zápasů, kde jsou pocity hráčů a diváků nejsilnější.

Kolik stojí vstupenky na Manchester United?

Ceny se liší v závislosti na sedadlech, která hledáte. Horní krátká strana je obvykle nejlevnější. Soupeř také ovlivňuje cenu.

Jak získáte vstupenky na venkovní zápasy Manchesteru United?

Někteří prodejci vstupenek také prodávají vstupenky do venkovní části. Kliknutím na prodejce se dozvíte více o jejich typech vstupenek.

Informace o vstupenkách

https://www.manutd.com/en/tickets-and-hospitality